• Per. Mar 23rd, 2023

Tekne koltuk sistemleri oldukça çeşitlidir. Aslında önemlidir de…Teknede zaman geçirirken konfordan da ödün vermeyin…

Tekneye Ayarlanabilir Ayaklı Oturma Sistemi Takma:
Ayaklı oturma, bir tekne sürerken yükseklik ayarlanabilirliği ve konfor seçeneklerini dümenci için sunar.

Ayaklı dümen oturma sistemleri, diğer dümen koltuklarından daha geniş bir özellik yelpazesi sunar; bunlar arasında, dümenciye uyacak şekilde dönme ve yüksekliği (bazı modellerde) ayarlama yeteneği de vardır. Öne ve arkaya kayan ayak dayaması ve koltuk tabanlarının yanı sıra zevkinize ve bütçenize uygun dümen koltuğu tipini ekleyebilirsiniz.

Bu oturma sistemleri, Garelick, Todd ve Wise dahil olmak üzere birçok markadan temin edilebilir.

Tekneniz İçin Üç Oturma Seçeneği:

İster sadece arkanıza yaslanın ve rahatlayın, geçici koltuk alanı ekleyin ya da bu uzun saatler balık avı sırasında daha rahat pozisyonun tadını çıkarın, teknenizin görünümüne ve çok yönlülüğüne uyacak oturma seçenekleri vardır. Tekne koltuk sistemleri hakkında bilmeniz gereken üç tip var…

Klasik Sırt Sırta Koltuk:

Tekne tasarımcıları, onlarca yıl boyunca çok yönlü arka arkaya salon koltuğu kullanmıştır. İki yolcuya nispeten daha az taban alanına yerleştirir, su kayağı ve board binicilerini çekerken bir gözcü için geriye dönük bir koltuk sağlar, bir güneşlenme alanı oluşturmak için tamamen düz şekilde katlanır ve hatta aşağıda depolama sağlar. Dörtlü çözüm sağlayan bir seçenek.

Katlanır Koltuklar:

Katlanır güverte sandalyeleri, ister bir aile gezisi sırasında bir orta konsol balık teknesine geçici yolcu koltuğu eklemek için isterse de balıkçılara güvertede oturacakları bir yer vermek için kullanılsın, birçok tekneye mükemmel bir ektir. Konfor ve uzun ömür için, kalıplanmış plastik koltuk çerçevelerine ve yüksek dereceli köpük dolgu üzerinde korozyona karşı korumalı alüminyum çerçevelere ve deniz sınıfı, UV ve küf korumalı vinillere bakın.

Ayaklı Alt Sırtı Katlanan Koltuk:

Sırt üstü, kaideye monteli koltuklar, suda uzun saatler boyunca çok ihtiyaç duyulan bel desteği sunan ve kullanılmadığında sürücünün ileri görüşünü engellememek için düz katlanan favori bir balıkçılık ekipmanıdır. Koltuğu en standart dört cıvatalı kaide sistemlerine sabitlemek için uygun bağlantı elemanlarına bakın.

“Tekne Bakımı Kontrol Listesi” yazımızı da okumak için Tıklayın…

Bir cevap yazın

Translate »