• Cts. Nis 13th, 2024

Site Kuralları

  • Home
  • Site Kuralları

KURALLAR VE KULLANIM KOŞULLARI

Tekne Dergisi sitesinde ilanınızı yayınladığınızda ya da siteyi ilan aramak amacıyla kullandığınızda aşağıdaki kuralları kabul etmiş olursunuz.

Tekne Dergisi, kötüye kullanımı önlemek için kurallara uygun olmayan reklamları yayından kaldırma hakkını saklı tutar. Dil, din, ırk, cinsiyet gibi konularda kullanıcı ve ziyeretçileri rahatsız edebilecek, içeriğe uygun olmayan, gerçeği yansıtmayan ilanlar bilgi verilmeksizin derhal yayından kaldırılacaktır.

Tekne Dergisi Sitesinde yayınlanan ilanlardan ve ilan ile ilgili oluşabilecek her türlü kayıp, zarar ve doğacak olumsuzluklardan ilan gönderen kişi sorumlu olup, tekne dergisi bu konuda sorumlu tutulamaz.

İlgili ilanlarda satılan kiralanan ürün ve hizmetlerle ilgili olarak satıcıyla yüz yüze görüşmeden, ürünü teslim almadan kapora veya ücret ödemesi yapılmaması önerilir. Ödeme ile ilgili olarak oluşabilecek zararlarda “Tekne Dergisi Sitesi” sorumlu tutulamaz.

Bazı grupları tahrik edici, küfür içeren uygun olmayan içerik bulunduran ilanlar site yönetimi tarafından kaldırılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olan ilan ya da içerik siteye eklenemez. Site yönetimine bildirildiği taktirde ilgili içerik derhal kaldırılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Translate »