• Per. Şub 29th, 2024

Özellikle tatilinizi güzel bir şekilde geçirmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız tekneyle mavi tur tam size göre olacaktır. Bunun için yapmanız gerekenler çok basittir. Herhangi bir tekne ile yurdumuzun birçok kıyı kesimini gezebilir ve inanılmaz anlar yaşayabilirsiniz. Bu işi gerçekleştirmek adına herhangi bir tekneyle mavi tura yazılabilirsiniz. Ayrıca kendi teknenizi kiralayarak yazın belli bir dönemi boyunca inanılmaz şeyler yaşayabilirsiniz.
Tüm bu şeyleri detaylandırmak gerekirse tekneyle mavi tur aracılığı ile başta İzmir, Muğla, Antalya ve Mersin olmak üzere yurdun birçok tatil yöresini kiralık tekneniz ile ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ülkemizin kuzeyindeki Karadeniz sahil şeridi boyunca da yol alabilir ve durduğunuz her noktada mükemmel şeyler yaşayabilirsiniz. Bu sahi şeridinde de bulunan Zonguldak, Samsun, Ordu, Sinop, Trabzon, Rize ve Artvin gibi yerlerde mola verebilir ve bu bölgenin eşsiz güzelliklerine kendinizi kaptırabilirsiniz. Zonguldak’taki maden ocaklarını görebilir, Ordu’da fındık toplayabilir, Trabzon’da hamsi yiyebilir ve Rize’de de çay toplayabilirsiniz. Bu bölgenin inanılmaz özelliklerini tekneyle mavi tur sayesinde rahatlıkla görebilirsiniz.
Kiralayacağınız veya da turuna katılacağınız tekneyle mavi turların fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu turlar genel itibarıyla 500 Euro’dan başlamakta ve 1500 Euro’ya kadar yükselebilmektedir. Tabi ki de bu fiyatlar günlüktür ve tek kişiye ait olan fiyatlardır. Ancak toplu ve aile katılımlarına özel çeşitli indirimler uygulanabilmektedir. Ancak verdiğiniz paraya eşdeğer bir hizmet alacağınız ve harika şeylerle karşılaşacağınızı da unutmamanız gerekir. Böylece harika bir deneyim ve benzersiz bir keyif yaşayabileceksiniz.
Siz de bu turların bir parçası olmak ve bu turlara katılmak istiyorsanız acele edin. Kendinizi tekneyle mavi turun akışına bırakın ve bu mavi turun büyülü dünyasına kendinizi kaptırın.

Bir yanıt yazın

Translate »