• Cum. Nis 19th, 2024

Tekne için doğru ayakkabılar hangileri, teknede ayakkabı giymek gerekli mi? Bu yazımız teknede ayakkabı seçimi konusunda.
Yalınayak yelken yapmak, doğayla temas etmenin İyi bir yolu gibi görünse de, parmağınızı bir yere çarpmak – ya da daha kötüsü – İçin açık bir davettir. Daha büyük teknelerde, ıslak ve kaygan bir güvertede yürüyeceğiniz İçin kaymaz ayakkabılar gerekli bir ekipmandır. Tenis veya basketbol sahasında giydiklerinize benzer iz yapmayan ayakkabılar seçin. İlk yelken sezonunuz için yeterli olacak bir çift yumuşak tabanlı spor ayakkabınız vardır.
Büyük tekne yarışlarında spor ayakkabı giyilebilir. Çünkü deri yelken ayakkabılarından çok daha rahattırlar ve kaygan ön güvertede çok daha iyi bir tutuş sağlarlar. Bununla birlikte ayakkabı firmaları, yelken için doğru ve kaymayan tabanlı spor ayakkabılar üretti.

tekne icin dogru ayakkabılar

Bazı ayakkabı tabanları tekne için çok idealdir (güverteyi kavramak amacıyla çok gözenekli olan yumuşak kauçuk tabanların en iyileri olduğunu fark ettik). Normal ayakkabılarınızla güvertede kayıyorsanız, bir çift özel yelken ayakkabısı almak isteyebilirsiniz. Hangi özellikleri istediğinize bağlı olarak, bu ayakkabıları herhangi bir yat marketten 100 ila 200 dolar arası bir fiyata satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Translate »