Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Tekne Etkinlikleri

Tekne Yaşamı 6 Temmuz 2013

Günümüzde insanlar artık özel günleri için farklı mekân seçimlerini deneyerek sıradan anlar geçirmek istememektedirler. Bunun için sınırlı sayıda seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri de tekne kiralama ve özel güne bu anlamda farklı bir boyut kazandırmaktır. Tekne kiralama işlemleri için birçok etkinlik planlaması yapılabilmektedir. Ülkemizde özellikle son yıllarda tekne düğünleri oldukça rağbet gören bir etkinlik seçimi olmuştur. İnsanlar bu yolla çok güzel bir ortam oluşturarak evliliklerini çok harika bir manzara eşliğinde yapmaktadırlar.

Tekne Etkinlikleri

Teknede Kutlama Aktiviteleri

Bunun için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Örneğin kişi sayısına göre tekne kiralama yemekli, meyveli, alkollü, lazer etkinliği ve daha sayabileceğimiz birçok seçenek bunlar arasında gösterilebilir. İnsanlarımızın çoğu tekne veya yat denilince çok pahalı bir etkinlik olduğunu düşünmektedir. Ancak bu durum kesinlikle böyle değildir. Kapalı ve havasız mekânlarda yapılan düğünler ve diğer etkinlikle ile hemen hemen aynı fiyatlara tekne kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hem bu yolla ilerisi için çok güzel bir anı elde etmiş olacak hem de sıradanlıktan kurtularak farklı etkinliklere kucak açmış olacaksınız. İnsanoğlu geçmişten bu yana deniz ile iç içe yaşamış bir canlıdır. Bu sebeple deniz gibi insana huzur veren ve insanı sıkıcılıktan kurtaran bu ortamı daima karaya tercih etmiştir. Teknede verilen düğün veya herhangi bir etkinlik misafirler açısından da çok güzel bir intiba oluşturacaktır. Bunun dışında daha farklı özel günler için de tekne yolculukları tercih edilebilir. Örneğin eşiniz ile birlikte bir evlilik yıl dönümü planlaması yapabilirsiniz. Bu yolla eşinize harika bir zaman dilimi yaşatarak beraberce hayatınızda yaşamadığınız duyguları yaşayabilirsiniz. Tekne kiralama etkinliklerinde organizasyonlar genel olarak kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple gerekli personel sayısı da ona göre belirlenmektedir. Etkinlikler içerisinde lazer ile yazı yazma, özel yemek siparişleri, canlı müzik ve aklınıza gelebilecek her türlü etkinlik planlaması değerlendirilmektedir. Bu anlamda tekne kiralama gerçekten sıra dışı anların yaşanmasına sebep olmaktadır. Ayrıca şirket sahipleri çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak için tekne kiralayarak onlara özel bir yemek verebilir. Hem bu yolla çalışanlar arasındaki sosyalleşme artacak hem de samimi ve sıcak bir ortam oluşacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

  • Tekne Bakım Kayıt Defteri

    Tarafından AÇIK 11 Ağustos 2021 - 0 Yorumlar

    Tekne kelimesiyle belki de en sık kullanılan kelimelerden biri bakım kelimesidir. Gövde bakımı yaparız, motor bakımı yaparız, ırgat bakımı yaparız…yaparız da yaparız. Deneyimli kaptanla bakım zamanlarını aşağı yukarı bilirler. Kendileri ya da teknelerine uygun zamanlarda gerekli bakımları yaptırırlar. Bu tür durumlarda genelde pek kayıt tutulmaz. Çünkü tekne sahipleri teknelerini satmayı da pek düşünmezler…”Ne ilgisi var?” […]