Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Selçuk Yelken Açacak!

Denizcilik Haberleri 14 Ocak 2020

İzmir’in Selçuk ilçesinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu İzmir İl Temsilciliğinin 2. Kulüpler Değerlendirme Toplantısı sonrası Selçuk sahil şeridinde incelemeler yapıldı. Oldukça uzun sahil şeridine sahip olan Selçuk’un kite surf ve yelken sporu için uygun olduğu görüldü. Birçok yelken etkinliğinin yapılabileceği sahil, özellikle çocukları ve gençleri, deniz ve yelken ile buluşturmak için iyi bir fırsat gibi görünüyor. Belediye tarafından da desteklenen proje için analiz çalışmaları sonrası değerlendirme yapılacak.

Selçuk, ulaşımı kolay, tarihi, doğal zenginlikleriyle yerli, yabacı turistleri kendisine çeken şirin bir ilçe. Yelken sporunun gelişimi ilçeye yeni bir çekim alanı ekleyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

  • Tekne Bakım Kayıt Defteri

    Tarafından AÇIK 11 Ağustos 2021 - 0 Yorumlar

    Tekne kelimesiyle belki de en sık kullanılan kelimelerden biri bakım kelimesidir. Gövde bakımı yaparız, motor bakımı yaparız, ırgat bakımı yaparız…yaparız da yaparız. Deneyimli kaptanla bakım zamanlarını aşağı yukarı bilirler. Kendileri ya da teknelerine uygun zamanlarda gerekli bakımları yaptırırlar. Bu tür durumlarda genelde pek kayıt tutulmaz. Çünkü tekne sahipleri teknelerini satmayı da pek düşünmezler…”Ne ilgisi var?” […]