Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Palmarina Bodrum Açıldı

Marina ve Limanlar, Tekne ve Denizcilik, Tekne Yaşamı 23 Haziran 2013

Palmarina Bodrum ismiyle hizmete açılan Bodrum Yalıkavak’taki marina bilindiği gibi Azeri işadamı Mübariz Mansimov’un. 120 milyon dolar yatırım yapılarak geliştirilen Palmarina Bodrum, daha çok yüksek gelir grubuna hitap etmeyi planlıyor.

Palmarina Giriş

Megayat olarak tanımlanan (40-75 Metre arası) teknelerden 43 adet, Gigayat olarak tanımlanan teknelerden (75-100 metre) 26 adet olmak üzere toplam yat kapasitesi 710 olarak belirtiliyor.

Palmarina Yalıkavak (2)

Megayat ve Gigayat sahiplerinin harcama oranlarının da çok yüksek olması da marina yönetiminin önem verdiği bir nokta. Marina içerisinde yer alan alışveriş ve restoran bölümlerinde de ünlü markalar yerlerini alacak.

Palmarinada Megayatlar

Palmarina Yalıkavak (1)

Etiket yok

2151 gösterim, 1 gün

  

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

  • Tekne Bakım Kayıt Defteri

    Tarafından AÇIK 11 Ağustos 2021 - 0 Yorumlar

    Tekne kelimesiyle belki de en sık kullanılan kelimelerden biri bakım kelimesidir. Gövde bakımı yaparız, motor bakımı yaparız, ırgat bakımı yaparız…yaparız da yaparız. Deneyimli kaptanla bakım zamanlarını aşağı yukarı bilirler. Kendileri ya da teknelerine uygun zamanlarda gerekli bakımları yaptırırlar. Bu tür durumlarda genelde pek kayıt tutulmaz. Çünkü tekne sahipleri teknelerini satmayı da pek düşünmezler…”Ne ilgisi var?” […]