Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

MYK-MASS Kardeşlik Kupası için Geri Sayım Başladı!

Yelken Seyri 22 Ekim 2015

Marmara Yelken Kulübü tarafından MASS Arıtma Sistemleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ana sponsorluğunda organize edilmiş olan Kardeşlik Kupası için geri sayım başladı. 25 Ekim Pazar günü İstanbul Boğazında gerçekleşecek yarışta IRC 0, IRC 1, IRC 2, IRC 3, IRC 4 ve Destek sınıfları mücadele edecek. Kayıtlar 23 Ekim 2015 Cuma günü saat 16.00’ya kadar devam edecektir.
Yarış kayıtlarından elde edilen tüm gelir Çocuk Böbrek Vakfı’na bağışlanacaktır.

Tekneler Büyükdere’den saat 12:00’de start alacak ve Çırağan Sarayı rotasında yarışmaya başlayacaklar.
IRC 3, IRC 4 ve Destek Sınıfları Çırağan Sarayı önünde finiş alacaklar.
IRC 0, IRC 1 ve IRC 2 sınıfları Çırağan Sarayı palamar şamandırasını iskelede bıraktıktan sonra, Anadolu Hisarı önünde bulunan şamandırayı da iskelede bırakarak, Çırağan Sarayı önünde Finiş alacaklar.

Ödül Töreni ve Kokteyl 26 Ekim Pazartesi günü saat 19:30’ta Marmara Yelken Kulübü’nde yapılacaktır. IRC sınıflarında ilk üçe, Destek sınıfında ise ilk beşe ödül verilecektir. Yarış sponsoru ayrıca katılımcılar için sürprizler ve hediyeler hazırlamaktadır.

MYK-MASS Kardeşlik Kupası yarışlarına katılmak isteyen yarışçılar, Marmara Yelken Kulübü ile iletişime geçerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Tüm yarışçılara şans diliyoruz, rüzgârınız bol olsun…

Detaylı Bilgi ve Tekne Katılımı İçin:

Marmara Yelken Kulübü – 0216 467 31 67, 0530 497 92 21
info@marmarayelken.org.tr

Etiket yok

1509 gösterim, 1 gün

  

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

  • Tekne Bakım Kayıt Defteri

    Tarafından AÇIK 11 Ağustos 2021 - 0 Yorumlar

    Tekne kelimesiyle belki de en sık kullanılan kelimelerden biri bakım kelimesidir. Gövde bakımı yaparız, motor bakımı yaparız, ırgat bakımı yaparız…yaparız da yaparız. Deneyimli kaptanla bakım zamanlarını aşağı yukarı bilirler. Kendileri ya da teknelerine uygun zamanlarda gerekli bakımları yaptırırlar. Bu tür durumlarda genelde pek kayıt tutulmaz. Çünkü tekne sahipleri teknelerini satmayı da pek düşünmezler…”Ne ilgisi var?” […]