Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Luhrs 37 Open IPS

Tekne Tanıtımları 13 Haziran 2013

Amatör balıkçı teknesi üreticisi olarak tanınan Luhrs’un 37 Open IPS modeli hem manevra kabiliyeti hem de yakıt verimliliği açısından açık deniz balıkçı teknesi özelliklerini taşıyor.  

Volvo’nun %20-30 gibi yakıt ekonomisi getiren motoru ile ve yedek yakıt ile avlanma ve eve gitmek için 37 millik bir avantaj sağlıyor. Joystick kumanda paneli teknenin kullanımını çok kolaylaştırıyor.

Tekne sürüş, üstün performans ve eğlence için yapılmış bir dizayna sahip. Uzunluğu 11,84 mt olan teknenin kemeresi 4,42 mt. 1.514 lt yakıt kapasitesi olan teknenin 379 lt de tatlı su kapasitesi bulunmakta. Beş kişilik yatak kapasitesi bulunan tekne 370 ve 435 beygirlik 2 farklı Volvo ips opsiyonuyla satışa sunuluyor.

 

 

1910 gösterim, 1 gün

  

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

  • Tekne Bakım Kayıt Defteri

    Tarafından AÇIK 11 Ağustos 2021 - 0 Yorumlar

    Tekne kelimesiyle belki de en sık kullanılan kelimelerden biri bakım kelimesidir. Gövde bakımı yaparız, motor bakımı yaparız, ırgat bakımı yaparız…yaparız da yaparız. Deneyimli kaptanla bakım zamanlarını aşağı yukarı bilirler. Kendileri ya da teknelerine uygun zamanlarda gerekli bakımları yaptırırlar. Bu tür durumlarda genelde pek kayıt tutulmaz. Çünkü tekne sahipleri teknelerini satmayı da pek düşünmezler…”Ne ilgisi var?” […]