• Paz. Ara 10th, 2023

Honda Marine, yeni BF2.3 beygir gücüne sahip dört zamanlı motorunu tanıttı. Bu yeni motor şirketin en hafif ve en küçük motorlarından biridir. Honda’nın teknoloji özellikleri ile birlikte tüketicilere daha fazla yarar sağlanması ön planda tutulmuştur.

Honda BF2.3 modeli yeni stil özellikleri, aerodinamik ve modern çıkartma düzeni ve renkleriyle yenilikçi bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda performansı yüksek, yakıt tasarruflu ve emisyon oranları düşük bir motor özelliği taşır.

Honda Dıştan Takma Motor
Honda Dıştan Takma Motor

Yeni BF2.3 modeli üstten valfli, dört zamanlı, tek silindirli bu motor sağlam ve tutarlı bir güç sunar. Kolay ilk çalıştırma ve güvenilir bir performans sergiler. BF2.3 Pervane olmaksızın sınıfının en hafif motoru olma özelliği de taşır.

Yeni BF2.3 motorun dahili yakıt tankı kapasitesi arttırılmıştır. (BF2’ye göre %12 daha fazla)Böylelikle tam gaz ile bir saate kadar yol alabilirsiniz. Yakıt deposu 1,1 litredir. Motor aynı şekilde denizcilerin sığ sulardaki korkuları açısından da üstün performanslıdır. Su pompası tıkanması endişesi olmadan sığlıklarda dolaşabilirsiniz. Çünkü motorda güçlendirilmiş hava soğutması sistemi bulunmaktadır.

Motorun boş ağırlığı 13 kg uzun şaftlı model ise 14 kg.

Bir yanıt yazın

Translate »